Ak Partide Zorunlu İstifalar!

Yayın tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum Yapılmamış

akp'de istifalarİlçe teşkilatlarının yeninden yapılandırılması için Ak Parti Dörtyol ve Payas ilçe teşkilatı başkan ve yönetim kurulu üyeleri, görevlerinden topluca istifa etti. Dörtyol ve Payas ilçe başkanları, istifa dilekçelerini il başkanlığına sundu.

Ak Parti Dörtyol İlçe Başkanı Abdullah Arıcan ile Payas İlçe Başkanı Hasan Altunsoy ve yönetim kurulu üyeleri görevlerinden istifa ettiklerini açıkladılar. İstifa eden ilçe yönetimleri, Hatay’ın büyükşehir olması ve 2014 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi ilçe teşkilatlarının yeniden yapılandırılması için istifa ettiklerini belirterek istifa dilekçelerini İl Başkanı İsmail Kimyeci’ye verdiler.

İlçe teşkilatını ziyaret eden İl Başkanı İsmail Kimyeci ve Hatay il Genel Koordinatör Milletvekili Mehmet Erdoğan, yaşanan istifaların parti içi tüzük gereğinin bir parçası olduğunu, kısa bir sürede görev alacak yeni yönetimin belirleneceğini ifade ettiler.

Kategori:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook’ta bizi takip edin